Merkez Mah. Yoncalık Sok. No:48/1, Kaynaşlı / TÜRKİYE
Pzts - Cuma : 09:00 - 17:00
0380 544 4194

Referanslar

Referanslar Alfabetik Sıraya Göre Düzenlenmiştir.

DHL

DHL International GmbH, Alman lojistik şirketi Deutsche Post DHL’in bir bölümü olan uluslararası bir kurye, parsel ve ekspres posta servisidir. Deutsche Post DHL, dünya çapında, özellikle deniz ve hava postalarında, 220’den fazla ülkede ve bölgede, dünyanın en büyük lojistik şirketidir.

Evolog Lojistik – Evolution of Logistic

EvoLog Lojistik, genç ve dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosu ile hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe kendine ön sıralarda göstermiş ve sektöre öncülük etme konusunda hızla gelişmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam etmektedir.

GND GMBH-Tetnak Taşımacılık

1983 yılından itibaren uluslar arası karayolu eşya taşımacılığında uzmanlaşan firmamız, Türkiye – Avrupa – Türkiye hattında her türlü nakliye, lojistik ve gümrükleme hizmetleri ile müşterilerimize özel çözümler ve rekabetçi fiyatlar sunmaktadır.

Ankara ve Almanya / Münih merkez ofis ve depolarımız, İstanbul Şubemiz ile tüm Avrupa hattında karayolu taşımacılığının yanı sıra, geniş acente ağımızla havayolu ve deniz yolu taşımacılığı ile alternatif çözümler sunmaktadır.

Tan Lojistik

TAN Lojistik ailesi olarak; lojistik sektöründe faaliyet gösteren, stratejik ortağımız konumundaki firmalara gümrükleme hizmetleri sunuyoruz. Bu alandaki tüm hizmetlerin; hızlı, güvenilir ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmesi için tek elden yürütülmesi gerektiğine inanarak yola çıktık.

90’lı yıllarda, henüz lojistik kavramı gelişmemişken, gümrüklerdeki iş takipleri firmaların kendi bünyesinde çalıştırdığı personeller tarafından yürütülüyordu. Gümrük idarelerinin sayısı ve iş hacminin artışına paralel, firmalar personel sayısını artırmak zorunda kaldılar. Maliyetler yükseldi, iş süreleri uzadı.

Yekaş Fides Global Logistics

1998 yılından bu yana, her geçen gün hizmet çeşitliliğimizi artırarak şeffaf, güvenilir ve müşteri odaklı lojistik hizmetleri sunuyoruz. Beklentilere uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir arada sunarak, yüklerinizi varış noktasına güvenle ve size özel çözümlerimizle birlikte ulaştırıyoruz.Tecrübeli, dinamik, yenilikleri yakından takip eden ve profesyonellerden oluşan ekibimiz sayesinde sizi bir adım ileri taşıyoruz. Dünyanın değişik yerlerinde bizimle aynı heyecan ve sorumluluğu paylaşan, daha çok yerine daha mutlu müşteri anlayışına sahip insanlarla birlikte çalışıyoruz.İlk günkü heyecanımız ve tecrübemizle sizler için en doğru taşımacılık modelini uygulayarak hızlı ve yerinde çözümlerimizle transit sürelere bağlı kalıyoruz.Dünden gelen tecrübemizle dünyanın her noktasına taşımacılık gerçekleştiriyoruz.