Merkez Mah. Yoncalık Sok. No:48/1, Kaynaşlı / TÜRKİYE
Pzts - Cuma : 09:00 - 17:00
0380 544 4194

Referanslar

Referanslar Alfabetik Sıraya Göre Düzenlenmiştir.

Batu International Logistics

Batu International Logistics, lojistik sektöründeki faaliyetlerine 2002 yılında karayolu taşımacılığı ile başlamıştır. Yıllar içinde edindiği tecrübe ve birikim sayesinde, tüm ihtiyaçlara yönelik çözümler üretebilir bir şirket haline gelmiştir.

Yenilikçi çözümler sunduğu sektörde, sürekli gelişim, dürüstlük ve saygınlık ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kurumsal bir lojistik şirketidir. Bu anlamda temel olarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

Kara, deniz, hava, demiryolu ve intermodal taşımacılık, depo yönetimi, gümrükleme, dış ticaret çözümlerini etkili bir hizmet anlayışıyla sunan Batu International Logistics, altyapısı ve iletişim ağı, çevreye duyarlı yeşil lojistik ilkesiyle hareket eder. Bununla birlikte başta Avrupa olmak üzere pek çok bölgede de yapılanmasını sürdürmeye devam etmektedir.

DHL

DHL International GmbH, Alman lojistik şirketi Deutsche Post DHL’in bir bölümü olan uluslararası bir kurye, parsel ve ekspres posta servisidir. Deutsche Post DHL, dünya çapında, özellikle deniz ve hava postalarında, 220’den fazla ülkede ve bölgede, dünyanın en büyük lojistik şirketidir.

Evolog Lojistik – Evolution of Logistic

EvoLog Lojistik, genç ve dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosu ile hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe kendine ön sıralarda göstermiş ve sektöre öncülük etme konusunda hızla gelişmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam etmektedir.

GND GMBH-Tetnak Taşımacılık

1983 yılından itibaren uluslar arası karayolu eşya taşımacılığında uzmanlaşan firmamız, Türkiye – Avrupa – Türkiye hattında her türlü nakliye, lojistik ve gümrükleme hizmetleri ile müşterilerimize özel çözümler ve rekabetçi fiyatlar sunmaktadır.

Ankara ve Almanya / Münih merkez ofis ve depolarımız, İstanbul Şubemiz ile tüm Avrupa hattında karayolu taşımacılığının yanı sıra, geniş acente ağımızla havayolu ve deniz yolu taşımacılığı ile alternatif çözümler sunmaktadır.

MRL Logistics

MRL Logistics olarak, lojistik sektöründe uzun yıllar görev yapmış ve her biri alanında uzman bir ekiple 2019 yılında hizmet vermeye başladık. Yıllar boyu edindiğimiz tecrübeyle birlikte oluşan bakış açımızı müşterilerimize en doğru şekilde yansıtmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda hizmet verdiğimiz iş ortaklarımıza değer katmanın yanı sıra onlarla yol arkadaşı olmayı hedefledik.

Klasik karayolu taşımacılığını daha da geliştirerek müşterilerimize hızlı, güvenilir ve ekonomik bir karayolu taşımacılığı sunuyoruz. Bununla birlikte katma değer sağlayan depolama ve gümrükleme gibi alanlarda da çözümler sağlayan bütünleşik bir lojistik şirketiyiz.

Tan Lojistik

TAN Lojistik ailesi olarak; lojistik sektöründe faaliyet gösteren, stratejik ortağımız konumundaki firmalara gümrükleme hizmetleri sunuyoruz. Bu alandaki tüm hizmetlerin; hızlı, güvenilir ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmesi için tek elden yürütülmesi gerektiğine inanarak yola çıktık.

90’lı yıllarda, henüz lojistik kavramı gelişmemişken, gümrüklerdeki iş takipleri firmaların kendi bünyesinde çalıştırdığı personeller tarafından yürütülüyordu. Gümrük idarelerinin sayısı ve iş hacminin artışına paralel, firmalar personel sayısını artırmak zorunda kaldılar. Maliyetler yükseldi, iş süreleri uzadı.

Yekaş Fides Global Logistics

1998 yılından bu yana, her geçen gün hizmet çeşitliliğimizi artırarak şeffaf, güvenilir ve müşteri odaklı lojistik hizmetleri sunuyoruz. Beklentilere uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir arada sunarak, yüklerinizi varış noktasına güvenle ve size özel çözümlerimizle birlikte ulaştırıyoruz.Tecrübeli, dinamik, yenilikleri yakından takip eden ve profesyonellerden oluşan ekibimiz sayesinde sizi bir adım ileri taşıyoruz. Dünyanın değişik yerlerinde bizimle aynı heyecan ve sorumluluğu paylaşan, daha çok yerine daha mutlu müşteri anlayışına sahip insanlarla birlikte çalışıyoruz.İlk günkü heyecanımız ve tecrübemizle sizler için en doğru taşımacılık modelini uygulayarak hızlı ve yerinde çözümlerimizle transit sürelere bağlı kalıyoruz.Dünden gelen tecrübemizle dünyanın her noktasına taşımacılık gerçekleştiriyoruz.