Merkez Mah. Yoncalık Sok. No:48/1, Kaynaşlı / TÜRKİYE
Pzts - Cuma : 09:00 - 17:00
0380 544 4194

Hizmetlerimiz

“Güveniniz Olduk,Sizinle Büyüdük, Çok Çalıştık, Başardık”

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

Lojistik Alanında Çözüm Ortağınız Olmaktak Mutluluk Duyuyoruz

Sizlere Birinci Sınıf Lojistik Hizmeti Sunmaktayız

Bizimle İletişime Geçin

Uluslararası Taşımacılık

Bolu Güneş, modern ve çevreye duyarlı araç filosuna sahip ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sunan bir firma olarak Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında uluslararası taşımacılık hizmeti vermektedir.

Uluslararası sefer yaptığımız ülkeler : Almanya, Belçika, Hollanda,Fransa,İsviçre,Avusturya,Slovakya,Macaristan,İsveç,Çek Cumhuriyeti

Komple & Parsiyel Taşımacılık

Bolu Güneş, Uluslararası Dağıtım Taşımacılık çözümlerinde desi miktarına göre Komple ve Parsiyel seçeneklerini sunmaktadır. Parsiyel taşımacılık, çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnek bir seçenek olarak, müşterilerin değişken taleplerine uygun çözümler sunmak için etkili bir yöntemdir.

Transit Taşımacılık

Transit taşıma: Herhangi bir ülkede başlayan ve en az bir ülke toprakları üzerinden geçtikten sonra  bir başka ülkede sona eren, başlama ve sona erme ülkeleri dışında kalan ülkeler üzerinden yapılan  taşımaları kapsayan yolcu veya  eşya  taşıma işlemine denir.Günümüzde transit taşımacılıkta ana ilke geçiş serbestisidir. Fakat, geçmişte transit geçişten de vergi alınırdı.

Ekspres Taşımacılık

Bolu Güneş, gönderilerinin hızlı bir şekilde ulaştırmak istedikleri yere göndermek isteyen müşterilerine diğer taşıma modellerine göre gün olarak daha erken bir şekilde ulaştırmayı ve müşterilerinin bu talebinin karşılamak amacıyla yapmış olduğu taşıma sistemidir.Tüm taşıma modellerinde olduğu gibi bu modeldede sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktadıyız.

Yurtiçi Taşımacılık

Yurtiçi taşıma: Türkiye’deki herhangi bir ilin herhangi bir noktasından başlayıp diğer bir ilin herhangi bir noktasında biten veya mesafesine bakılmaksızın bir ilin sınırları içerisindeki  iki nokta arasında yapılan taşımadır.Bolu Güneş, özellikle Marmara Bölgesi (İstanbul) ve İç Anadolu Bölgesi’nde (Ankara) seferler yapmaktadır.

Bolu Güneş,koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini temel alarak,müşterilerine eksiksiz bilgi aktarımı ile bilgilendirmekte ve güvene dayalı bir işbirliğini temel felsefelerinden biri kabul ederek Kalite Standardını da yükseltmektedir.

Bölgesindeki En Büyük Lojistik Firmaları Arasındayız.

Bizimle İletişime Geçin